Hizmetler

Hizmetlerimiz

Şehirler arası yollarda ve şehir içlerinde aracınızın şarjı az kalmış ise, yapmanız gereken tek şey mobil uygulamamız üzerinden en yakın Aracıma Şarj istasyonuna gitmek olacaktır.

Aracıma Şarj uygulaması üzerinde bulunan haritamızda en yakın şarj istasyonunu bulun. Aracınıza şarj soketini takarak şarjı başlatın siz kahvenizi yudumlarken uygulamamız üzerinden aracın şarj durumunu kontrol edebilirsiniz.  Aracınız yüzde yüz şarj olduğunda cep telefonunuza bir uyarı göndererek şarjınız tamamlandı bilgisi göndereceğiz.

Aracıma Şarj istasyonu CCS 2 Avrupa Protokolü kullanan araçlara aracınızın talep ettiği şarj bilgisine göre, güvenli şarj etme imkanı sunmaktayız. Aracınız şarj esnasında siz kahvenizi yudumlarken, Aracıma Şarj uygulaması üzerinden, aracınızın şarj durumunu takip edebilirsiniz. 

Aracıma Şarj'ın Filolar İçin Sunduğu Hizmetler

Aracıma Şarj elektrikli araçları şarj etmenin maliyetlerini ekonomik ve daha erişilebilir hale getirmek için tasarlandı. Artık bu teknolojiyi bir yatırım aracı olarak gören daha fazla şirket elektrikli araç filolarına yatırım yapmakta ve Aracıma Şarj geleceğe giden bu yolda kurumsal müşterilerine çoklu araç şarj istasyonu projelerinin, tasarımından, kurulumuna, çoklu araç şarj istasyonları gibi her türlü çözüm ortaklığına her konuda destek vermeye hazırdır.

Aracıma Şarj'ın İşyerleri İçin Sunduğu Hizmetler

Aracıma Şarj işyerlerinde sınırlı alan mevcudiyeti ve güç kaynaklarının eksikliği gibi işyerleri için şarj istasyonları kurmanın zorluklarını iyi bilip işyeri yönetimine bu zorlukların nasıl üstesinden geleceğini ve işyerine nasıl bir şarj cihazının uygun olacağı konusunda ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. 

Aracıma Şarj'ın Siteler İçin Sunduğu Hizmetler

Elektrikli araç şarj istasyonu yakın bir gelecekte toplu konut veya konutlar için bir altyapı aracı olacaktır. Yeşil mutabakatı ve karbon ayak izini teşvik etmek için Devletler, yeni enerji araçlarının tanıtımına teşviğine daha fazla dikkat etmektedir. Türkiye’de ve dünyada Aracıma Şarj bu değişimin öncü markalarından biri olarak siz site sahiplerine geleceğin teknolojisine yatırımda site içi şarj yönetimi ve dönüşüm desteği vermeye her zaman hazır.