İletişim
Telefon: 0216 316 28 66

Tel-Fax: 0216 412 67 88

Gsm: 0543 542 37 89

E-Posta: info@aracimasarj.com

Adres: Ünalan Mahallesi Ayazma Caddesi Seyran Sokak No:3/A Üsküdar / İstanbul
Aracıma Şarj

İletişim Formu

Bizimle İletişime Geçin

  Aracıma Şarj

  Aracıma Şarj estetik tasarımının yanı sıra kolayca kullanılan, güvenli ve uzun ömürlü elektrikli araç şarj istasyonudur.
  Şehirler arası yollarda ve şehir içlerinde aracınızın şarjı az kalmış ise, yapmanız gereken tek şey mobil uygulamamız üzerinden en yakın Aracıma Şarj istasyonuna gitmek olacaktır.
  Enerjide Yeniliğe Yolculuk
  Aracıma Şarj İstasyonlarında aracınızı zaman kaybetmeden hızlı şarj edebilirsiniz.
  Aracıma Şarj ile aracınızı şarj ederek, saatlerce beklemeden yolunuza devam edebilrisiniz.
  power-sarj
  İletişim

  Sıkça Sorulan Sorular

  Aracıma Şarj
  Aracıma Şarj ilk defa şarj ediyorsanız cep telefonunuza Play Store veya App Store uygulamasından Aracıma Şarj uygulamasını telefonunuza indirin. AC ve DC soket aracınıza takın ekranın alt kısmında tara butonuna basarak şarj istasyonu ekranında çıkan karekodu Cep telefonunuzla okutun açılan ekranda sizden istenen bilgileri girerek şarjı başlatın.
  Aracınızın alabildiği şarj akımına göre değişkenlik göstermektedir. Aracıma Şarj istasyonları aracınız uygunsa 1000V a kadar ve istasyon etiketinde yazan kW ya kadar enerji verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Aracınız 400V ile aracınızın talep ettiği güçte şarj alabilmektedir. Aracıma Şarj istasyonlarında aracınızın şarj gücüne göre şarj ederek, aracınızı hem diğer istasyonlara göre daha hızlı ve güvenli olarak şarj işlemini yapmaktadır. Hem de size zaman'dan tasarruf ettirmektedir.
  Aracıma Şarj DC istasyonları şimdi ve gelecekte çıkabilecek tüm CCS 2 modellere uygun olarak tasarlanmış olup tüm CCS 2 araçlara uyum sağlamaktadır.
  Ücretlendirme istasyondan çektiğiniz kW güç miktarına göre hesaplanmaktadır. Ücretlendirme tarifesiyle ilgili detaylı bilgilere web sitemizdeki Ücretlendirme sayfasından veya mobil uygulamada yer
  alan ücretlendirme sekmesinden ulaşabilirsiniz.
  Aracınızı mobil uygulamada yer alan haritalar bölümünden en yakın istasyonu bularak kolaylıkla şarj edilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için uygulama marketlerinden uygulamamızı indirebilir ya da web sitemizdeki portalı kullanabilirsiniz.
  Eviniz ve işyeriniz için ürettiğimiz 3,5 kW dan 22,0 kW ya kadar modellerimiz bulunmaktadır. aracimasarj.com Sitemizden keşif talebinde bulunabilirsiniz, keşiflerimiz ücretsizdir.
  Bir daha başka bir Aracıma Şarj istasyonlarında bu işlemi yapmamak için sadece telefonunuzda yüklü olan
  Aracıma Şarj uygulamasını açarak, ekran üzerindeki QR kodu tarayarak şarj işlemine hızlıca başlayabilirsiniz.
  Şarj istasyonu işletmeye uygun bir alanınız var ise firmamızla irtibata geçerek bir keşif isteyiniz. Konumunuz, enerji yeterliliğiniz uygunsa istasyonu ücretsiz kurmaktayız, size de gelirden pay vererek işletmeyi oluşturmaktayız.
  blog-2
  Convenience of charging at home relying on the availability of public chargers. Charging stations are safe easy-to-use.

  Our Success Stories!!

  ttmn-avatar-3
  Complete charging solutions encompass energy supply, hardware, and software as well as installation, and other customer specific services. Partnership with charg simplifies our customers' transition to an increasingly electrified fleet and towards more sustainable transport.
  Sam Wade
  We Move Inc
  ttmn-avatar-4
  We have clients who have recognized the opportunity of the transition to E-Vehicles and want to be able to offer the electric charging to their customers. Teaming up with enables us to be able to provide help and empower our clients to attract and serve EV motorists.
  John Peter
  Charge Inn

  EV Charging
  Solutions Made Very Simple!

  3,748
  Awards Milestones Awarded To Us
  6,154
  Projects Systems Completed in 2024
  9,784
  Satisfied Clients Served Globally